Zobrazit kategorie zájezdů»

Malebná Andalusie s místní českou průvodkyní


Malebná Andalusie s místní českou průvodkyní
27.4. - 02.5. 2019
Doprava: letecky
Destinace: Španělsko / Kanárské ostrovy
Cena: 19 990 Kč

MÁLAGA – GRANADA – NERJA – SEVILLA

Poznejte Málagu a Andalusii! Prosperující město Picassa s přístavem i krásnými plážemi, s řadou památek a muzeí, katedrálou i specialitou dezertním vínem Malaga dulce, se stane na 6 dnů našim dočasným domovem. Fascinující andaluská příroda, již dominuje nepřehlédnutelná pestrost, bohaté olivové háje a úchvatné mořské i oceánské pobřeží, své neopakovatelné kouzlo nabízí i starobylé historické památky, vynikající místní gastronomie a působivý folklor - především flamenco. V neposlední řadě zde potkáte řadu usměvavých a pohostinných lidí. Dobrá nálada a pohoda z obyvatel Andalusie přímo čiší! Lákavé nabídky najdete i v dalších místech našeho poznávacího zájezdu, ať už je to Granada nebo Sevilla. Při našem zájezdu nás bude doprovázet místní česky mluvící průvodkyně.

Program zájezdu:
1.den (27.4. sobota) – odlet ve 14:50 hod. z Vídně, přílet v 18:05 hod. do Málagy, odjezd na hotel, ubytování v Hotelu Elcano, krátká procházka po čtvrtí El Pedregalejo y El Palo a možnost společné večeře na promenádě naproti pláže.
2.den (28.4. neděle) Málaga: Dopoledne: Hrad Alcazaba s rozhlednou na město, přístav Muelle 1 (dopoledne trh) a tropické zahrady v centru města. Odpoledne: katedrála, muzeum Pabla Picassa, hlavní ulice Larios.
3.den (29.4. pondělí) - Granada a Nerja: Granada - návštěva pevnosti Alhambra (jeden ze 7.divů světa) a zahrad, společný oběd a procházka po starobylé čtvrti Albaicín. Nerja - procházka po jedné z nejkrásnějších andaluských bílých vesniček, výhledy na moře a zálivy Balkón Evropy, zde možnost společné večeře.
4.den (30.4. úterý) - Výlet Královská cesta Caminito del Rey - Desfiladero de los Gaitantes (pro zdatnější, ale není příliš náročné, chůze po lávkách a užších cestách), večer volný program (muzea Málagy, pláž, promenáda atd.).
5.den(1.5. středa)Sevilla: Plaza de España - nejznámější náměstí, Park María Luisa, Real Alcázar - pevnost, katedrála a Giralda, Zlatá věž, procházka podél řeky k nejznámějšímu Mostu Triana, možnost společného oběda. Rozlučková večeře na terase hotelu – společné vaření paelly a příprava sangrie s následnou konzumací za asistence profesionálního kuchaře a při španělské hudbě.
6. den (2.5. čtvrtek) – odlet v 9:30 hod., přílet do Vídně v 12:40 hod.

Cena zahrnuje: letenku Vídeň – Málaga a zpět, 5 x ubytování ve dvoulůžkových pokojích se snídaní, výlety během celého zájezdu v doprovodu místní průvodkyně, závěrečnou večeři (paella a sangria), vstupné do Caminito del Rey a Alhambry (nutno objednat min. 4 měsíce dopředu)

Cena nezahrnuje: další vstupné cca 30 euro

Příplatky - fakultativně: pojištění léčebných výloh a storna zájezdu 144,- Kč/os., pojištění letenky na storno 210,- Kč/os., 2 společné večeře a jeden oběd 1 300,- Kč/os. Možnost svozu na letiště do Vídně tam i zpět 1 200,- Kč/os. /při 6 osobách.

Pro jubilanty, kteří dovrší v roce 2019 věku 50, 60, 70, 80 poskytujeme slevu 1 000,- Kč.

Sleva za včastný nákup při přihlášení do 30.9. 1 500,- Kč. (slevy se nesčítají).

Přihlášky se zálohou 10 000,- Kč přijímáme do vyprodání míst, šanci na účast má prvních 15 přihlášených, pro které máme rezervované letenky, hotel a minibus.

!!! Hledáme muže na doobsazení do 2lůžkového pokoje !!!