Zobrazit kategorie zájezdů»

Last minute poznávací zájezdy

Výhodná cena. Oblíbený program. Termín přes červencové svátky! Autobusem z Prahy, Plzně a Jičína.

Cena: 4 490 Kč

Tam i zpět autobusem! Nejprodávanější zájezd do Itálie!

Cena: 5 990 Kč

Oblíbený poznávací autobusový zájezd do metropole Maďarska - Budapešti a zámku Gödöllö v období říjnových svátků.

Cena: 3 190 Kč

Indie je jednou z kolébek lidské kultury a vždy přitahovala poutníky i dobyvatele. Navštivte s námi Varanasí - nejposvátnější místo hinduistů a tzv. Indický trojúhelník Dillí, Džajpúr a Ágru v rámci jednoho programu. To vše nabízí Tajemná Indie. Dillí | Džajpur | Ágra | Khajuraho | Varanasi. Odlet Praha.

Cena: 44 990 Kč

Letecký poznávací zájezd do Turecka - Istanbulu. Odlet z Prahy na 3 noci se snídani (možnost dokoupení obědů a večeří). V ceně lodní výlet po Bosporu.

Cena: 13 990 Kč

Pulsující moderní metropole Bangkok v kontrastu se scénickými korálovými ostrovy a průzračně čistým mořem plným života. Nenechte si ujít. BANGKOK - PHUKET - PHI PHI - KO LANTA - KRABI - KO SAMUI. 15 dní­, 12 nocí - odlet/přílet sobota * let s leteckou společností Emirates.

Cena: 55 790 Kč

Letecká adventní Paříž a zámek Versailles. Vydejte se s námi do předvánoční Paříže. Klikaté uličky a velkolepé bulváry, proslulé stavby, mondénní obchody a prvotřídní restaurace, ošuntělé hospody, honosné operní scény a sebevědomí občané. Poloha hotelu nám umožní individuálně navštívit večerní Paříž, kouzelné procházky městem, posezení v kavárničkách na břehu Seiny a vstřebání té pravé atmosféry města.

Cena: 12 151 Kč

Autobusový zájezd do adventí Paříže a zámek Versailles. Zveme vás do předvánoční Paříže, poloha hotelu nám umožní kouzelné večerní procházky městem, užijeme si adventní náladu u katedrály Notre Dame, na slavnostně vyzdobených bulvárech, ochutnáme místní lahůdky na vánočních trzích. Vánoce v Paříži, to je opulentní luxus, svátečně vyzdobená centra a zářící Champs - Élysées. Pojeďte s námi poznat tuto metropoli v čase Vánoc.

Cena: 5 691 Kč

Kodaň a Kronborg v době adventu. Metropole paláců, muzeí a vody na prahu kontinentální Evropy a Skandinávie. Vydejte se s námi do Kodaně, jedinečné severské metropole. Navštívíme nejzajímavější místa Kodaně a přesvědčíme se, že zdejší vánoční trhy a atmosféra patří bez nadsázky mezi 10 nejkrásnějších na světě.

Cena: 12 816 Kč

Vydáte se po stopách thajského národa. Bývalá hlavní města Ayutthaya a Sukhothai patří k milníkům thajské historie. Putování završíte odpočinkem u moře. BANGKOK - AYUTTHAYA - BANG PA-IN - PHITSANULOK - SUKHOTHAI - LAMPANG - CHIANG RAI - THATON - NP INTHANON - CHIANG MAI - PATTAYA. 12 dní­, 9 nocí ­ *let s leteckou společností Emirates.

Cena: 64 990 Kč