Zobrazit kategorie zájezdů»

Apartmán U Zeleného stromu Uherské Hradiště


Apartmán U Zeleného stromu Uherské Hradiště
01.4. - 31.10. 2022
Doprava: vlastní
Destinace: Česká republika
Cena: 1 000 Kč

Rodinný dům, jehož součástí je apartmán, stojí na vlastním oploceném pozemku. Dům se dělí na dvě části, v suterénu je apartmán a zbytek domu obývá majitel. Apartmán má vlastní vchod a skládá se ze společenské místnosti, pokoje, kuchyně s koupelnou a samostatné toalety. Okolo celého domu je zahrada, návštěvníkům je k dispozici posezení pod pergolou, kde můžou v letních měsících i grilovat. V případě zájmu je možno pro děti v zahradě postavit stan (k dispozici u majitele). V zahradě se nachází ovocné stromy, v období měsíců květen a červen mají návštěvníci možnost samosběru třešní. Součástí zahrady je i malé jezírko a majitel rovněž chová drobná domácí zvířata (kočky, králíky a slepice).

Parkování: ve vjezdu domu (1 místo)

Internet: ANO

Úschovna kol: ANO

Bezbariérový objekt

Zajišťujeme vypůjčení kol od 200/den a aut od 450/den

 

CENÍK

1 os./noc     700,-

2 os./noc   1000,-

3 os./noc   1300,-

PŘÍPLATKY

SNÍDANĚ       150,- Kč/os./noc

 

Popis lokality

Město Uherské Hradiště se nachází v místě, které je součástí nížiny Dolnomoravského úvalu, ohraničeného pohořím Karpaty (na západě Chřiby, na jihovýchodě Bílé Karpaty, na severovýchodě Vizovická vrchovina) a povodím řeky Moravy s přítokem Olšavy. Mezi nejvýznamnější památky města patří komplex jezuitských budov s kostelem sv. Františka Xaverského, mariánský morový sloup, františkánský klášter s kostelem Zvěstování Panny Marie, lékárna U Zlaté koruny, hotel Slunce (jediná dochovaná renesanční budova ve městě), Matyášova brána a Stará radnice. Místo je oblíbeným výchozím bodem k turistickým a cyklistickým výletům tohoto východního cípu jižní Moravy.

Okolí
Nejbližší restaurace: 1,30 km
Nejbližší obchod s potravinami: 1,30 km
Nejbližší lyžování: 24,00 km
Nejbližší koupání: 1,50 km

Koupání
Uherské Hradiště - aquapark (1,5 km), Modrá - biotop (8 km), Ostrožská Nová Ves - přírodní koupání (10 km), Hluk - koupaliště (13 km), Vlčnov - koupaliště (17 km), Uherský Brod - aquapark (20 km)

Lyžování
Stupava - lyžařský areál, restaurace, půjčovna lyžařského vybavení, servis (22 km)

Výlety
Uherské Hradiště - komplex jezuitských budov s kostelem sv. Františka Xaverského, mariánský morový sloup, františkánský klášter s kostelem Zvěstování Panny Marie, lékárna U Zlaté koruny, hotel Slunce (jediná dochovaná renesanční budova ve městě), Matyášova brána, Stará radnice, Buchlovice - zámek, zámecké zahrady, Muzeum v podhradí, Buchlov - hrad, Modrá - Archeo-skanzen, Živá voda, Velehrad - poutní místo, CHKO Chřiby

Rybaření
Morava - řeka (300 m), Ostrožská Nová Ves - jezera (10 km), Buchlovice - Smraďavka - přehrada (15 km)

Sportoviště
Uherské Hradiště - tenisové kurty u Moravy, Sportovní areál - sportovní hala, volejbalové hřiště, více účelové hřiště, skatepark atd., zimní stadion

Apartmán(y) U Zeleného stromu - Ubytování Uherské Hradiště (chata.cz)