Zobrazit kategorie zájezdů»

Last minute pobytové zájezdy

Nabídka zimních exotických zájezdů: Bali, Dominikánská republika, Kuba, Panama, Thajsko, Zanzibar. Špičkové destinace - kvalitní hotely a služby - výborné klimatické podmínky - doprava s renomovanými leteckými společnostmi zajištěna letadly určenými pro dálkové trasy - česky mluvící delegáti na místě - atraktivní ceny.

Cena: 29 290 Kč

Nabízíme autobusové zájezdy do Chorvatska a Itálie i s odjezdem z Uherského Hradiště. Letecké zájezdy s odletem z Brna, Prahy, Ostravy, Vídně a Bratislavy. Poznávací zájezdy jak autobusou, tak leteckou dopravou. Do konce roku se slevou za včasný nákup a dalšími výhody (např. parkování na letišti zdarma)!  

Cena: 0 Kč

TOP NABÍDKA. NEJLEVNĚJŠÍ HOTEL. ALL INCLUSIVE.

Cena: 30 900 Kč

3 NOCI POBYTU  V HAVANĚ SE SNÍDANÍ. PROHLÍDKA HAVANY S PRŮVODCEM V ČESKÉM JAZYCE. V CENĚ MOŽNOST VÝLETU DO VIÑALES + 7 NOCÍ POBYTU  NA PLÁŽÍCH VARADERA S ALL INCLUSIVE.  MOŽNOST VÝLETU DO GUAMÁ NA KROKODÝLÍ FARMU. ČESKY HOVOŘÍCÍ DELEGÁT.

Cena: 30 200 Kč

NABÍDKA FIRST MINUTE na lyžařské pobyty v Rakousku s vlastní dopravou. Při rezervaci do 31. října platí sleva FM až 6% (4% pro nové klienty).

Cena: 3 262 Kč

Přímý let bez přestupu. Dítě zcela zdarma / Bazén / Připojení na internet / All inclusive / Klimatizace / Fitness / Trezor / Vhodné pro rodiny s dětmi / Tenis / Pláž do 100m.

Cena: 8 990 Kč

EGYPT  – Hurghada. Odlet: 16.12.2018. Hotel ELYSSES ****,  all inclusive. LM cena:  6.990,- Kč. 

Cena: 6 990 Kč

Chcete prožít Vánoce jinak? Nabízíme Vám prožití vánočních svátků v exotice.

Cena: 28 980 Kč

SPECIÁLNÍ nabídku zájezdu "Silvestr v Dominikánské republice". Ceny od 56.190,- Kč, ubytování s all inclusive. Odlet praha, pobyt na 8 nocí.

Cena: 56 190 Kč

Nabídka dvou apartmánových kapacit v oblasti Nassfeldu a Katschbergu.

Cena: 4 850 Kč