Zobrazit kategorie zájezdů»

Poznávací zájezdy, Adventní zájezdy

Chcete zažít něco exkluzivního, neobvyklého a vzrušujícího? Jste milovníkem závodů Formule 1 a vždy jste toužili zažít její velkolepé finále? Chcete si užít sluneční paprsky v deštivém listopadu a strávit několik dní u moře na pláži? Tak pojeďte s námi do SAE!

Cena: 37 990 Kč

Jednodenní autobusový zájezd do PRAHY – s návštěvou odpoledního představení muzikálu LEGENDA JMÉNEM HOLMES. Nový muzikál Ondřeje G. Brzobohatého v Hudebním divadle Karlín s Vojtou Dykem v hlavní roli.  

Cena: 1 550 Kč

Jednodenní autobusový zájezd na adventní trhy ve Vídni s procházkou svátečně vyzdobeným městem. Odjezdová místa: Odjezová místa: Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Strážnice, Hodonín, Břeclav. Další termín zájezdu: 8.12., 15.12., 22.12.

Cena: 590 Kč

Užijte si vánoční atmosféru malebných historických bavorských měst. Bez nočního přejezdu.

Cena: 2 690 Kč

Adventní dvoudenní autobusový zájezd s návštěvou: SCHLOSS HOF • LÁZNĚ SÁRVÁR • SCHÖNBRUNN.

Cena: 3 190 Kč

Adventní dvoudenní autobusový zájezd s návštěvou: STEYR • LINEC • PLAVBA KŘIŠŤÁLOVOU LODÍ CRYSTAL.

Cena: 2 990 Kč

Navštivte s námi Budapešť v době, kdy je romanticky nasvětlená a kouzelně vánočně vyzdobená. Adventní dvoudenní autobusový zájezd.  

Cena: 2 390 Kč

Jednodenní autobusový zájezd s prohlídkou historického města s průvodcem. Vánoční trhy a muzikál Čas růží v Hudebním divadle Karlín. Vstupenka na představení v ceně zájezdu.

Cena: 1 450 Kč

Jednodenní adventní zájezd na Slovensko s odjezdem z Uherského Hradiště.

Cena: 520 Kč

Novinka! Jednodenní zájezd do Babiččina údolí (návštěva zámku, mlýna a Starého Bělidla) a adventní trhy v Hradci Králové.

Cena: 890 Kč