Zobrazit kategorie zájezdů»

Cestovní kancelář a agentury společnosti DONAMO

Vážení klienti, milí přátelé,

chceme Vás informovat, jak v současné době pokračujeme v činnosti a co od nás můžete očekávat.

Jsme v běžném provozu, v pracovní dobu se k nám normálně dovoláte a emaily vyřizujeme hned, jak dojdou. Dočasně je omezen pouze osobní kontakt, který ovšem není pro naši činnost a spolupráci s Vámi zásadní.

V prvé řadě Vás chceme ujistit, že naše akce a zájezdy nerušíme, jen jsme nuceni plánované akce na květen a červen 2020 přeložit na jiné terminy a to i v roce 2021.

O všech změnách Vás budeme postupně informovat, pokud se už tak nestalo. Varianty přesunutí jsme s mnohými s Vás už konzultovali, především se skupinkami o více přihlášených.

Zde uvádíme naše akce na květen a červen a nové termíny:

Neziderské jezero na kolech – původní termín 8.5. – 10.5., nový termín 4.9. – 6.9. a také pro ty, kterým září nevyhovuje, je vypsán termín na rok 2021 a to 7.5. – 9.5.

Liptov – pobytově poznávací zájezd – původní termín 13.6. – 19.6., nový termín 29.8. – 4.9.

Chiemsee na kole – původní termín 19.6. – 23.6., přesunuto na nový termín v roce 2021 a to 2.6. – 6.6.2021. Uvažovaný termín na začátek září více lidem nevyhovoval, takže jsme se s hlavní přihlášenou skupinou shodli na přesunutí na rok 2021.

Škola fotografování s Jirkou Kolbabou 30.5. v Buchlovicích, nový termín 27.6.2020.

Pokud jde o naše pozdější zájezdy na Scheeberg 19.9.., do Tullnu 5.9. a do Krakova 28.9., počítáme s jejich realizací.

Uhrazené zálohy se po vzájemném odsouhlasení převedou na nový termín. Pokud by někomu náhradní termín nevyhovoval a nevybere si ani náhradní tuzemskou variantu, zálohu vrátíme. Musíme ale zároveň upozornit, že při opětovném přihlášení bude cena na rok 2021 vyšší, protože uhrazenou cenu můžeme garantovat jen letos přihlášeným klientům, kteří ponecháním zálohy či celé ceny zároveň podporují udržení firem v cestovním ruchu i opětovný rozjezd naší CK DONAMO.

Poznávací zájezdy a pobyty u moře, které pořádají jiné cestovní kanceláře a které jste si objednali u nás prostřednictvím naší cestovní agentury U Zeleného stromu, budou s Vámi řešit přímo pořadatelé těchto zájezdů. O jejich postupech a návrzích, pokud Vám je nepředají přímo, Vás budeme vždy neprodleně informovat.

Aktuální situace nemožní v nejbližší době uskutečnít cesty do zahraničí, ale tuzemské pobyty a zájezdy Vám rádi už nyní nabídneme a předpokládáme, že i Slovensko brzo umožní cestování k nim.

Doporučujeme Vám využít našich náhradních tuzemských akcí jako alternativu za letošní zahraniční cyklozájezdy a poznávací zájezdy. Po rok 2020 Vám nabízíme:

Plzeňsko a Brdy na kole v termínech 19.7. - 23.7. a 25.8. - 29.8.

Plzeňsko a Brdy pro pěší turisty 11.8. - 15.8.

Pardubicko na kole 13.8. - 17.8. (pro skupiny min. 9 osob i termín na vyžádání)

Liptov – pobytově poznávací zájezd nový termín 29.8. - 4.9.

Praha jinak- navštivte s námi Prahu bez cizinců se zkušenou průvodkyní v termínech 24.6., 27.-28.6.

Programy na tyto akce jsou uvedeny na našem webu.

Jako zcela výjimečnou nabídku jsme pro Vás připravili zájezd PRAHA jinak, tzn. letos bez cizinců. V této době se naskýtá, po uvolnění hlavních omezení, zcela unikátní možnost návštěvy našeho hlavního města bez ucpaných ulic a přeplněných památek. Využijte této jedinečné možnosti k prohlídce Prahy s naší špičkovou pražskou průvodkyní, která jinak celoročně provází jen skupiny cizinců. Tato šance se už opakovat nebude. Termíny na zájezdy autobusem do Prahy i s odjezdovými místy sledujte na našich stránkách www.donamo.cz. Pro menší skupiny zajistíme i variantu s vlakovou dopravou či minibusem. Kolektivům a uceleným skupinám program zpracujeme podle přání.

Závěrem Vám chceme poděkovat za dosavadní důvěru, která nám umožnila 30 let působit na cestovním trhu a připravovat Vaše dovolené a zájezdy. Letošek bude specifický tím, že se bude cestovat především v tuzemsku a sousedních okolních státech a i v tom Vám díky naším zkušenostem můžeme být nápomocni.

Budeme rádi, pokud se na nás obrátíte s požadavkem na zajištění tuzemské dovolené, popř. na Slovensku a snad od srpna i v Rakousku, Maďarsku a Polsku. Jsme Vám k dispozici a budeme potěšeni, když využijete našich služeb a tím podpoříte cestovní ruch v ČR.

Ing. Stanislav Mikula a DONAMOTEAM

V Uherském Hradišti 6.4.2020

Last minute pobytové zájezdy

Momentálně zde nejsou žádné zájezdy.

Last minute poznávací zájezdy

Momentálně zde nejsou žádné zájezdy.