Zobrazit kategorie zájezdů»

Marsa Alam - Hotel Royal Tulip Beach Resort *****


Marsa Alam - Hotel Royal Tulip Beach Resort *****
23.5. - 30.5. 2019
Doprava: letecky Brno
Destinace: Egypt
Cena: 14 812 Kč

Výhody nabídky

  • aktivní rodinná dovolená
  • krásná pláž a korálový útes
  • dlouhé molo
  • udržovaná zelená zahrada

Poloha
Velmi pěkný hotelový komplex několika budov se nachází přímo u pláže s korálovým útesem s ideálními podmínkami pro potápění a šnorchlování, cca 17 km od letiště.

Pláž
Přímo u hotelu je asi 1 km dlouhá písčito-oblázková pláž, vstup do moře je zajištěn z mola (doporučujeme boty do vody). Korálový útes začíná v blízkosti pobřeží, otevřené moře je vzdáleno asi 700 m od břehu; vhodné pro potápění, šnorchlování a také pro kite a windsurfing; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Vybavení
Prostorná vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, italská a rybí à la carte restaurace (nejsou součástí all inclusive), bar na recepci, u bazénu a na pláži, obchod se suvenýry; za poplatek WiFi na recepci. 2 velké bazény pro dospělé (1 v zimě vyhřívaný), dětský bazén, nově otevřený aquapark pro děti i dospělé; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Ubytování
Moderní pokoje typu superior s možností až 2 přistýlek pro děti mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV, trezor a balkon nebo terasu; za poplatek minibar. Na vyžádání a za příplatek pokoje s výhledem na moře nebo prostornější rodinné pokoje až pro 4 osoby.

Stravování
All inclusive zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, snack během dne, kávu, čaj, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-23:00) v hotelem určených časech a místech.

Sport a zábava
Aquapark, plážový volejbal, šipky, boccia, diskotéka, miniclub (4-12 let), dětské hřiště, animační programy pro děti i dospělé; za poplatek kulečník, tenisový kurt, wellness centrum - sauna, vířivka, pára, masáže.

Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdů * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby česky mluvícího delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

VS: 949