Zobrazit kategorie zájezdů»

Marsa Alam - Hotel Future Dream Lagoon *****


Marsa Alam - Hotel Future Dream Lagoon *****
30.5. - 06.6. 2019
Doprava: letecky Praha
Destinace: Egypt
Cena: 15 572 Kč

Výhody nabídky

  • krásná zahrada
  • přímo u pláže
  • 5 bazénů
  • prostorné pokoje

Poloha
Hotelový komplex tvoří 6 dvoupatrových budov umístěných v rozlehlé palmové zahradě, cca 90 km od letiště.

Pláž
Hotelová písčitá pláž s pozvolným, místy kamenitým vstupem do moře; lehátka a slunečníky zdarma, plážový bar v rámci all inclusive. Doporučujeme obuv do vody (u břehu je částečně korál).

Vybavení
Vstupní hala s recepcí a směnárnou, restaurace s terasou, lobby bar, bar u bazénu a na pláži, obchody se suvenýry; za poplatek WiFi. 5 bazénů (1 v zimní sezóně vyhřívaný), dětský bazén; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti mají klimatizaci, vlastní sociální zařízení (koupelna, WC, vysoušeč vlasů), SAT/TV, telefon, trezor, balkon nebo terasu; za poplatek minibar.

Stravování
All inclusive zahrnuje plnou penzi bufetovou formou, pozdní snídaně, odpolední občerstvení, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10:00-24:00) v hotelem vyznačených barech a časech.

Sport a zábava
Plážový volejbal, animační programy pro děti a dospělé, šipky, boccia, dětské hřiště; za poplatek potápěčské centrum.

Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdů * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby česky mluvícího delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

VS: 949