Zobrazit kategorie zájezdů»

Akce na zakázku

Donamo nabízí v nejbližších Alpách aktivní dovolenou s „Wilde Wunder Card“ aneb vše na jednu kartu v Mostviertelských Alpách a v Mariazeller Landu od začátku května do konce října 2018 vstup s kartou na 47 atrakcí a programů zdarma.

Cena: 2 860 Kč

Chcete zažít něco exkluzivního, neobvyklého a vzrušujícího? Jste milovníkem závodů Formule 1 a vždy jste toužili zažít její velkolepé finále? Chcete si užít sluneční paprsky v deštivém listopadu a strávit několik dní u moře na pláži? Tak pojeďte s námi do SAE!

Cena: 37 990 Kč

Kino Hvězda, Uherské Hradiště, 6.12.2018 od 17.00 hod. Program: Bhútán - Země hřmícího draka. Už od dětství máme vřelý vztah k pohádkám. Země krále Miroslava existuje. Přijměte pozvání do království, které vede osvícený a všemi obdivovaný panovník. Bhútánský král otevřel nádhernou zemi pro regulovaný turismus teprve nedávno. Zakázal používání igelitových tašek, kouření a stanovil, kolik procent území musí pokrývat lesy. Království neměří úspěch pomocí HDP, ale sleduje Velké domácí štěstí. Nad vším bdí královským dekretem ustanovené Ministerstvo štěstí.

Cena: 190 Kč

Akce na zakázku pro skupiny a kolektivy od 17-19 osob. Termíny: pátek – neděle a jiné na 3 dny v období  duben – září 2019. Pro cyklisty i milovníky termálů. Pohodová cyklistika kolem jedinečného stepního jezera na pomezí rakousko - maďarských hranic.

Cena: 3 500 Kč

Beseda Amazonie - expedice do nitra deštného pralesa se uskuteční v Kině Hvězda v Uherském Hradišti dne 24.4.2019 od 16:30 hod. Předprodej vstupenek pro skupiny i jednotlivce do 28.2. 2019.

Cena: 250 Kč

Z Dolomit ke korutanským jezerům. Řeka Dráva je překrásnou řekou, pramenící na úpatí Dolomit v Jižním Tyrolsku na území dnešní Itálie nedaleko Dobiacca (německy Toblach) a ústící u Osijeku do Dunaje. Drávská cyklostezka se vine mezi skalními věžemi Lienzských Dolomit a štíty Vysokých Taur. V těchto nejkrásnějších úsecích Dráva nabírá díky mnoha přítokům na síle. Je to oblast vysokých hor, hlubokých údolí a nadprůměrného počtu slunečních dní, jejímž srdcem je město Lienz. Celá Drávská stezka je tudíž krásným přírodním i sportovním zážitkem současně. Jede se, až na zanedbatelné výjimky, stále mírně s kopce podél proudu řeky a tak projíždíme podél Dolomit a Alp bez většího úsilí. Cyklostezka je tak vhodná pro cykloturisty všech věkových kategorií.

Cena: 9 790 Kč

Beseda Etiopie - Etiopskou vysočinou k původním kmenům Afriky se uskuteční v Kině Hvězda v Uherském Hradišti dne 24.4.2019 od 17:00 hod. Předprodej vstupenek pro skupiny i jednotlivce do 28.2. 2019.

Cena: 200 Kč